Może hormony (chyba menopauza!).
Może coś innego.
Who cares?
Człowiek w ciągłym ruchu, życie wciąż według listy rzeczy do zrobienia na już na wczoraj na jutro.
Nie ma czasu pisać. Zresztą po co, skoro są piosenki, które mówią wszystko?
Groniec jest jedna i niezastąpiona.
Ale Studio Accantus jest faje.
Dlatego ja pytam-dlaczego ich juz nie ma na fejsie?!
moze ich nie ma na fejsie, bo też nie maja czasu pisac. :D Swoją drogą utrafiłaś tą menopauzą, dzisiaj miałam egzamin z tego miedzy innymi, także o ;D
OdpowiedzUsuń;*