czwartek, 27 marca 2014

Mroźny wiatr

Nie wiem o czym dziś napisać. Zmęczona jestem.
Dziś od rana na wysokich obrotach. Jutro to samo.
Dobrze i niedobrze.

Wczoraj obejrzałam film pod tytułem "mroźny wiatr".
Taki trochę dziwny. Niby straszny. niby nie. Niby się kończy sensownie a niby nielogicznie.
I oglądając go, naszło mnie to dziwne uczucie, że znam głównego aktora ale nie wiem z jakiego filmu. To bardzo irytujące jest, jak nie można sobie przypomnieć. Dobrze, że jest filmweb!~

Dobra, skarby moje, dziś na tyle, bo naprawdę jestem padnięta.
Buziaczki robaczki!

PS Kocham google. Wpisuję "mroźny wiatr" a jaki obrazek mi wyświetla?
XD XD XD

PS 2 Nie śmieję się z Papieża, bo go bardzo szanuję, no ale jaki wynik :D


1 komentarz:

  1. Film ogladalam, ale szałowy to on nie był. A dzisiaj jak tam, nadal zmęczona? czy słoneczko poprawiło samopoczucie? :D

    OdpowiedzUsuń