W każdym razie dziś oglądałam project runway korean i ni w ząb nie rozumiałam o czym mówią. Konn tigi dong i tak w kółko. I wygrała najbrzydsza kolekcja. Chyba się nie znam. Trudno, nie zostanę dizajnerem. Zahaczyłam jeszcze o top model uk, który na jutubie ma tylko 9 minut, bo tamtejsze dziewczyny są tak brzydkie, że nie da się oglądać więcej :D I dowiedziałam się że jest też asian, africa top model. Ale mnei się teraz najbardziej podoba australian (oni mają już chyba z 10 edycję tego!).
Ale najfajniejszym punktem dzisiejszego dnia było posłuchanie Jakcmana :D Słuchałam sobie bbc rejdio łan, bo muszę szlifować angielski, i naglę słyszę melodię z nędzników. Ale słowa jakieś inne. Jak wyłapałam o czym jest ta piosenka to ległam na glebie. No po prostu cudo :D Ale żeby nie być gołosłowną, to się tym utworem dzielę. Sooooł fany :D
PS Znowu mi się zdaje, że za dużo jem. Chyba muszę wydrukować poniższy obrazek i sobie powiesić na lodówce!

popłakałam się dwukrotnie :D
OdpowiedzUsuń1. "Ian pewno jest rozczarowany mną. Głupio mi. Ianowi pewnie też, tyle się już znamy" hahahhaha
2. słuchając Hju Dżakamana :D
<3!