Xoxoxo ziomalki moje
Dziś moja kumpela podesłała mi nagranie.
Gitara taka rozstrojona, że ja nie mogę ale ma dziewczyna pazura w głosie to z przyjemnością posłuchałam!
W dodatku śpiewała jedną z moich ulubionych piosenek!
Arctic Monkeys, znacie?
Fajnie wiedzieć,że ma się utalentowanych znajomych.
Szkoda,że ja nie mam takiej przeponki, ani głosu, ani nie umiem takich zakętasów :((( smutek!
Może da się kiedyś nagrać, żeby można było na nią patrzeć i słuchać! Tak! Może mi się uda! Mam nadzieję!
To do zobaczenia w następnym wpisie robaczki!
PS wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem czego :)
Nie wierzę :D Jestem w takim szoku, ze az napisze to publicznie. Ewa jesteś najwspanialszą Gimbazooo EVER. Btw. dzisiaj nastroiłam gitare. :D CZekam na dalsze noteczqi <3! XOXO
OdpowiedzUsuń