sobota, 22 marca 2014

Post o Bibie

Xoxoxo ziomalki moje  
Dziś moja kumpela podesłała mi nagranie. 
Gitara taka rozstrojona, że ja nie mogę ale ma dziewczyna pazura w głosie to z przyjemnością posłuchałam! 
W dodatku śpiewała jedną z moich ulubionych piosenek! 
Arctic Monkeys, znacie?
Fajnie wiedzieć,że ma się utalentowanych znajomych. 
Szkoda,że ja nie mam takiej przeponki, ani głosu, ani nie umiem takich zakętasów :((( smutek! 
Może da się kiedyś nagrać, żeby można było na nią patrzeć i słuchać! Tak! Może mi się uda! Mam nadzieję! 
To do zobaczenia w następnym wpisie robaczki!


PS wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem czego :)

1 komentarz:

  1. Nie wierzę :D Jestem w takim szoku, ze az napisze to publicznie. Ewa jesteś najwspanialszą Gimbazooo EVER. Btw. dzisiaj nastroiłam gitare. :D CZekam na dalsze noteczqi <3! XOXO

    OdpowiedzUsuń