poniedziałek, 31 marca 2014

Zmiana czasu i muzyczne perełki!

No superancko, poszłam sobie spać wczoraj po 2.00. I mnie martwi mnie to tak trochę sorry, bo raz że nie chciało mi się i tak spać, a poszłam no bo zwyczajnie wypadało już a dwa ta głupia zmiana czasu pewno mnie teraz będzie tak rozstrajać przez kolejne dni. Nagroda Darwina dla tego, kto wymyślił zmianę czasu. Kretyn!!!!

I znowu polecam radio bbc. Oni mają takie śmieszne poczucie humoru! <3 Np wczoraj padł tekst odnośnie jakiegoś tam gościa, przedstawionego na antenie :
"zapewne totalnie nie macie pojęcia o kim mówię. Spokojnie mogło być gorzej. Mogłoby wam zachcieć się napić herbaty, kiedy odkrylibyście,że właśnie skończyło wam się mleko..." xD
Dla niewtajemniczonych-angielska herbata jest tak obrzydliwa, że trzeba ją ratować mlekiem, bo inaczej się napić jej nie da :D Legendy o wspaniałych angielskich herbatach to mity!

A dzisiaj kochani aż dwie piosenki wam wrzucam! Tak dwie! To w przeproszeniu za wczorajszy brak noci. Wiem, że czekaliście i się o mnie martwiliście, a to nie fer!

1. Pierwsza piosenka znaleziona podczas oglądania arcyciekawego programu na tv o piekielnych ślubach. Czyli wszystko miało być przygotowane a tu wpadki za wpadką (ksiądz zapomniał, zamieć śnieżna, pijany świadek itd). Baaaaardzo wpadła mi w ucho moje!


2. A druga, pochodzi z siódmego sezony next top model Australia. Dwie z dziewczyn wygrały udział w teledysku, więc możecie pozachwycać się zespołem, wokalem, chłopakami no i modelkami. 


Mogłabym wrzucić jeszcze kilka z tego całego "top model" ale was oszczędzę. Bo to bardziej dla beki by było. No bo jak nazwać fakt, że jakaś dziewczyna odpada, są eliminacje, ona się musi pożegnać ze wszystkimi a oni w tle puszczają piosenki z tekstami typu (wiecie, takie rzewne):
-sheee walk awayyyyy oł oł 
-she belong to different places, ooo yeeeee
-I-m back to home, world should know....ooooo eeee aaa ooo

No to udanego poniedziałku gołąbeczki! Buziam!!! Zwłaszcza komciających!

1 komentarz:

  1. Nadrabiam komcie, bo ostatnio nie miałam weny do zagłebiania się w poruszane zyciowe problemy w noteczkach. ;<
    BBC <3333 - tyle w tym temacie.
    zmiana czasu ssie bardzo - ssała by bardziej gdyby nie było dłuzej widno, ale w takim razie, mogę jej wybaczyć moje też rozstrojenie, ja odwrotnie do Ciebie padłam już po 23, czyli w rezultacie po 22 WTFFFF ;| a serio sie wysypialam caly weekand!
    ;* buziam i czekam na nowa noteczke ASAP :D

    OdpowiedzUsuń