Wtorki to ZUO.
Zawsze były i będą.
Podstawówka: we wtorek był wf
Gimnazjum: we wtorek korki z matmy
Liceum: we wtorek była fizyka
Studia...we wtor...zaraz zaraz...przecież ja z gimnazjum...
Wróćmy więc do początku: urodziłam się też we wtorek.
Smutne jest me lico, smutna ma wątroba
Może to przez wtorek, może to choroba
Może to samotność, może od niechcenia
Może kwestia słońca, może niejedzenia
Smutne są me myśli, smutny wyraz twarzy
Ktoś kto siądzie obok, teraz mi się marzy
Ktoś kto mnie wysłucha, ktoś kto mnie przytuli
Ktoś kto się ze mną tak jak ja rozczuli
Lecz takiego nie ma, może nie istnieje
Może kiedyś będzie (dobrze mieć nadzieję...)
Więc się smucę dalej, wiem że to nic nie da
Lecz czasami się posmucić tak zwyczajnie trzeba.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz