No to dziś odrobina mojej twórczości!
Dziękuje mojej psiapsióle from uć za wenę!~
Zawsze obok mnie
Choć zgrywam niedostępną
To Ty pamiętasz
By dzień ze mną zacząć
Życzenia mi złożyć
Promocję przypomnieć
Nagrodę sprawić
A ja taka nieczuła...
Więc czemu wyczekuję
Czemu na dźwięk dzwonka się uśmiecham?
Skąd to przeczucie, że to od Ciebie?
Jeśli wszystkim mówię to, w co sama wierzę...
Mam Cię w dupie.
Nie pisz,
Nie dzwoń.
Po prostu zapomnij.
Słodko-gorzka poezyja... wzruszyłam się... Taka poezję można czytac i rezytowac jadąc w samochodzie, albo w busie pełnym ludzi, udając, że jest się elołn, patrzac przez okno i nie mrugając, aż oczy zaczną szczypać i łzawić... soł romantić, sol nostalgic...
OdpowiedzUsuńbtw... sprawdzalm, czy wytrzymasz i tak jak mowila, nie wstawisz wiersza, zanim nie skomciam notki, hłe hłe WYGRAUMA :D:D ;** KCcCC