wtorek, 25 marca 2014

Runway Project i lakier rimmel

Ale się rozkręcam z tymi postami! Kolejny dzień a ja wciąż piszę!

To dziś krótko, bo jednak obowiązki mnie wzywają.
Po pierwsze krótki test (czy tam recenzja, jak się mówi) lakieru do paznokci.
Rimmel Pro.
Bardzo go lubię, bo ma ładny kolor i fajny pędzelek, nakładasz równo no  szybko zasycha. Ale bardzo szybko robią się odpryski! i to nawet w kilka godzin po pomalowaniu :( Może ten dopisek "professional finish dotyczył właśnie profesjonalnych odprysków -_-
Może na to wypada położyć bezbarwny albo jakiś lakier ochronny? Sama już nie wiem :(


Nie bawię się w znakowanie zdjęć. Nie chce mi się, a jak ktoś chce se brać to proszę bardzo.

A druga rzecz, to będzie moja opinia na temat programu "Runway Project". Generalnie pomysł fajny, bałam się trochę, bo Anja Rubik do mnie nie przemawia. Sepleni, jest chuda i niemiła (to ostatnie akurat mnie u mnie nie przeszkadza :D). Ale po pierwszym odcinku stwierdzam, że jest fajny! Podoba mi się! Ania używa o dziwo bardzo poprawnego języka i całkiem trudnych słów. I w sumie to tylko go prowadzi. Pokaże się powie "czeeść potem "powodzenia" i sobie idzie. Może dlatego mnie nie denerwuje. Główną postacią jest mentor i krawiec projektantów pan Tomek Ossoliński. Jest taki szczepry i prawdziwy w tym co mówi, jest kulturalny, chce pomóc każdemu, nie używa sarkazmu i naprawdę widać że super gość po prostu!
Tyle,że wszystkie odcinku juuż przerobiłam no :( Ale na jutubie sa australijskie wersje, a w Ameryce to ma ponad 12 sezonów podobno, więc na pewno będę oglądać :D
O, to może jeden minus tego programu podam, wqrza mnie to, że strasznie wydziwiają. Zamiast dać im do szycia materiał to każą zrobić sukienkę z materiałów budowlanych albo parasoli...Ja wiem, to uczy kreatywności a taki powinien być projektant. No ale wyobraźnia to jedno a sztuka obchodzenia się z materiałem i umiejętność szycia to drugie. Może w dalszych odcinkach znormalnieją. Ach kolejny za 5 dni!
Uczestnicy nawet znośni, choć już mam kliku na celowniku. W sensie, żeby wypadli.

Tu Ania i Tomek :D


PS A wy lubicie zabawę z igłą i nitką i przrabianie ciuchów? ALbo interesujecie się modą? Ja tak ale mi nie wychodzi :( :( :(

PS 2 Moja lista hejtów wciąż aktualna. Pada, jest zimno a ja muszę nosić opaskę na kolano bo boli! Głupia ja, głupia Chodakowska. W sumie mamy tak samo na imię może dlatego :( :( :(

Do następnej notqi!

1 komentarz:

  1. KOCHANA! może spróbuj topcoat na ten lakier, może pomoże, bo kolorek śliczny i pazurki zadbane, szkoda zmarnować. :(
    Już? W sensie wszytskie odcinki juuuuz? Szybko! Nie wypowiem się na temat programu, bo sama nie widziałam ;<. xoxo

    OdpowiedzUsuń