To dziś krótko, bo jednak obowiązki mnie wzywają.
Po pierwsze krótki test (czy tam recenzja, jak się mówi) lakieru do paznokci.
Rimmel Pro.
Bardzo go lubię, bo ma ładny kolor i fajny pędzelek, nakładasz równo no szybko zasycha. Ale bardzo szybko robią się odpryski! i to nawet w kilka godzin po pomalowaniu :( Może ten dopisek "professional finish dotyczył właśnie profesjonalnych odprysków -_-
Może na to wypada położyć bezbarwny albo jakiś lakier ochronny? Sama już nie wiem :(
Nie bawię się w znakowanie zdjęć. Nie chce mi się, a jak ktoś chce se brać to proszę bardzo.
A druga rzecz, to będzie moja opinia na temat programu "Runway Project". Generalnie pomysł fajny, bałam się trochę, bo Anja Rubik do mnie nie przemawia. Sepleni, jest chuda i niemiła (to ostatnie akurat mnie u mnie nie przeszkadza :D). Ale po pierwszym odcinku stwierdzam, że jest fajny! Podoba mi się! Ania używa o dziwo bardzo poprawnego języka i całkiem trudnych słów. I w sumie to tylko go prowadzi. Pokaże się powie "czeeść potem "powodzenia" i sobie idzie. Może dlatego mnie nie denerwuje. Główną postacią jest mentor i krawiec projektantów pan Tomek Ossoliński. Jest taki szczepry i prawdziwy w tym co mówi, jest kulturalny, chce pomóc każdemu, nie używa sarkazmu i naprawdę widać że super gość po prostu!
Tyle,że wszystkie odcinku juuż przerobiłam no :( Ale na jutubie sa australijskie wersje, a w Ameryce to ma ponad 12 sezonów podobno, więc na pewno będę oglądać :D
O, to może jeden minus tego programu podam, wqrza mnie to, że strasznie wydziwiają. Zamiast dać im do szycia materiał to każą zrobić sukienkę z materiałów budowlanych albo parasoli...Ja wiem, to uczy kreatywności a taki powinien być projektant. No ale wyobraźnia to jedno a sztuka obchodzenia się z materiałem i umiejętność szycia to drugie. Może w dalszych odcinkach znormalnieją. Ach kolejny za 5 dni!
Uczestnicy nawet znośni, choć już mam kliku na celowniku. W sensie, żeby wypadli.
Tu Ania i Tomek :D
PS 2 Moja lista hejtów wciąż aktualna. Pada, jest zimno a ja muszę nosić opaskę na kolano bo boli! Głupia ja, głupia Chodakowska. W sumie mamy tak samo na imię może dlatego :( :( :(
Do następnej notqi!
KOCHANA! może spróbuj topcoat na ten lakier, może pomoże, bo kolorek śliczny i pazurki zadbane, szkoda zmarnować. :(
OdpowiedzUsuńJuż? W sensie wszytskie odcinki juuuuz? Szybko! Nie wypowiem się na temat programu, bo sama nie widziałam ;<. xoxo