piątek, 4 kwietnia 2014

Dzisiejszy autfit!

AAAAAAAAAAAAAAAAch!
Kochani!

Siedzę sobie dzisiaj na fejsiku a tam TAKA STRONA!

Nie wiem czy wam kiedyś juz pisałam,ale ja zawsze miałam problem z autfitem (outfit), więc no różnie z moim wyglądem bywało. Tak, piszę bywało, ponieważ teraz po programach top model i project runaway jestem nie tylko faszion ale i top. Szafa przebrana, zabytki z piwnicy posegregowane, wpadek już nie zaliczę.

A TA STRONA jest tylko kolejnym tego potwierdzeniem! Wreszcie znalazłam siebie! Ten styl to mój styl! Teraz świat jest mój! Jeśli podzielacie moje zdanie, koniecznie wejdźcie na te propozycje autfitu i zalajkujcie! Trzeba z modą być na bieżąco!!!!


Przykładowa stylizacja z tej strony xD


1 komentarz:

  1. Komcio będzie krótki, ale konkretny! BUAGAM wstaw swój AUTFIT do pracy i na spacer i na zmywanie naczyń. ;***

    OdpowiedzUsuń