AAAAAAAAAAAAAAAAch!
Kochani!
Siedzę sobie dzisiaj na fejsiku a tam TAKA STRONA!
Nie wiem czy wam kiedyś juz pisałam,ale ja zawsze miałam problem z autfitem (outfit), więc no różnie z moim wyglądem bywało. Tak, piszę bywało, ponieważ teraz po programach top model i project runaway jestem nie tylko faszion ale i top. Szafa przebrana, zabytki z piwnicy posegregowane, wpadek już nie zaliczę.
A TA STRONA jest tylko kolejnym tego potwierdzeniem! Wreszcie znalazłam siebie! Ten styl to mój styl! Teraz świat jest mój! Jeśli podzielacie moje zdanie, koniecznie wejdźcie na te propozycje autfitu i zalajkujcie! Trzeba z modą być na bieżąco!!!!
Przykładowa stylizacja z tej strony xD

Komcio będzie krótki, ale konkretny! BUAGAM wstaw swój AUTFIT do pracy i na spacer i na zmywanie naczyń. ;***
OdpowiedzUsuń